Dank aan onze vrijwilligers

  • 06-12-2021
  • Leestijd 1 min.

Delen:

DANK aan al onze vrijwilligers op de nationale vrijwilligersdag! Zij zijn GOUD waard!

Onmisbaar voor de persoonlijke wensen en behoeftes van onze cliënten. Betrokken bij onze bewoners. Waardevol in hun ondersteuning. Zij bieden extra helpende handjes. Wij waarderen hun inzet enorm!

Als vrijwilliger geef je kleur aan het leven van een ander en krijg je energie van ontwapenende ontmoetingen.

Wil Speelman, vrijwilliger bij Cavent

Woon jij in de Hoeksche Waard? Ben je graag in het gezelschap van mensen met een zorgvraag? Vind je het leuk om te wandelen, te fietsen, te praten, te knutselen, te bakken, voor te lezen, boodschappen te doen, te vissen of er lekker op uit te gaan? En heb je tijd over die je hiervoor in wil zetten? Kom dan ons vrijwilligersteam versterken!

Ervaring is niet nodig. Je ontvangt veel waardering en werkt nauw samen met onze beroepskrachten. We kijken naar jouw interesses en hoeveel tijd heb je beschikbaar hebt. Je krijgt een vrijwilligerscontract, scholing en ondersteuning, een reiskostenvergoeding en je bent verzekerd voor aansprakelijkheid en ongevallen.

Wil je meer informatie? Mail: personeelszaken@cavent.nl of bel 0186 – 63 61 00 en vraag naar Eveline.